1 A (1,5-2 m.)

1 A grupėje ugdomi vaikai nuo 1,5 iki 2 metų

Mokytojos:

Vilija Pocevičienė – vyresnioji mokytoja
Jovita Vaitkaitienė – mokytojos padėjėja ugdymui;
Vadovaujantis Lietuvos higienos normos HN 75:2016 „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“ 5.3. punktu grupė, kurioje ugdomi vaikai nuo 2 iki 3 metų formuojama ne daugiau kaip iš 15 vaikų.

Nuotolinis ugdymas 2020-03-30 ...

Mieli tėveliai, ačiū už Jūsų pagalbą, įsitraukimą,  palaikymą  organizuojant ugdymą nuotoliniu būdu. Ačiū už  prasmingai praleistą laiką namuose, karantino laikotarpiu. Kiekvieno vaiko pasiekta  pažanga mūsų ir Jūsų rankose. Būkite sveiki ir saugokite save. Dalinamės įspūdžiais apie pirmos savaitės ugdymą nuotoliniu būdu.

Pirmą savaitę vaikai stebėjo paukštelius, tyrinėjo jų sandarą, skaitė knygutes,  kūrė  darbelius, kuriuose atsispindėjo įvairiausi paukščiai. Savaitės tikslus įgyvendinti pavyko. Interaktyviose veiklose dalyvavo 5 vaikai, laukiame visų:)

Antra karantino savaitė 1A  grupės vaikams ši savaitė buvo labai įdomi.  Visi laukė šv. Velykų. Belaukdami  tyrinėjo gamtą, margino kiaušinius, ieškojo emocijų knygelėse  ir kartojo mandagumo žodelius. Labai džiaugiuosi smalsiais vaikučiais, o ypač jų tėveliais, kurie padėjo vaikams pažinti po žiemos pabudusią boružę, varlę, driežą ir kt. gyvius. Kartu ieškojo pirmųjų šalpusnio, žybuoklės žiedų, juos uostė ir įvardijo spalvas. Iš siūlų gamino viščiukus.  Klijavo ant popieriaus geltonus  emocinius kiaušinius.  Iš lego kaladėlių kūrė margutį „Milžiną“. Knygose ieškojo linksmų emocijų ir jas atkartojo šiltomis šypsenomis. Įtvirtino mandagumo žodelius, o padedant mamytėms  iš akmenėlių sudėjo ,,AČIŪ,,
 Didžiuojuosi savo vaikučiais ir su nekantrumu laukiu tikrų susitikimų! Gražios, jaukios šv. Velykų šventės!

Trečia nuotolinio ugdymo(si)savaitė-

Šią savaitę tėveliai su vaikučiais domėjosi augalais. Buvo malonu matyti nuotraukose kaip vaikučiai sėjo sėklytes, laistė jas, kad greičiau sudygtų daigeliai. Draugiškai dalinosi sėjos darbeliais su savo šeimos nariais. Žiūrėjo filmuką kaip auga augalas. Vaikų veidukuose atsispindėjo smalsumas ir gera emocija. Ačiū jums ir laukiame vėluojančių.

Ketvirta nuotolinio ugdymo(si)savaitė-

Šią savaitę  vaikučiai turėjo galimybę parodyti, kokie augintiniai  gyvena pas juos namuose. Dauguma turi mylimus kačiukus ir šuniukus, kai kurie -žaislinius keturkojus. Vaikai kartu su tėvais jais rūpinasi, mokosi juos globoti: pamaitinti, paglostyti, neskriausti. Dalis vaikų įsijungė į muzikines pamokėles, muzikavo, šoko. Noriai spalvino, paveikslėlius, vartė knygeles stebėjo naminius gyvūnus.

Penkta nuotolinio ugdymo(si)savaitė-

Vaikai su tėvelių pagalba aiškinosi – kas yra vanduo, kam jis reikalingas? Darė įvairius eksperimentus, stebėjo, žaidė, piešė. Žiūrėjo vaikiškus filmukus : ,,Vaikų enciklopedija” ir „Mano draugas lietsargis”. Prisiminė Kimochis Debesėlį ir jo pamokymus. Pakalbėjo apie ištinkančius įvairialypius jausmus. Atsiųstose nuotraukose atsispindėjo geros vaikų emocijos ir tvirtas ryšys su šeimos nariais. Nuoširdžiausi sveikinimai Mamoms !

Šešta nuotolinio ugdymo(si)savaitė-

Šeima yra didelė vertybė, todėl šią savaitę atkreipėme dėmesį į šeimą. Vaikai su tėveliai vartė albumus. Nuotraukose stebėjo save ir savo šeimos narius,bandė juos įvardinti. Ėjo kartu pasivaikščioti, darė šeimos apsikabinimus, vaizdavo, piešė, rodė knygutėse širdeles, kurios simbolizuoja meilę vienas kitam. Vartė knygutes, ieškojo pavaizduotų  žmonių ir gyvūnų šeimų, aiškinosi, kad ir gyvūnai turi tėčius ir mamas. Šeimos artumas, malonus bendravimas atsispindėjo nuotraukose, kuriose visi geria arbatos puodelį, vaišinasi  kartu keptais naminiais sausainiais, kuriuos mėgsta ir Kimotchi Balandė. Bendra veikla suartina visus. Džiaugiuosi savo grupės vaikučių šeimomis! 

Baigėsi septinta nuotolinio ugdymo(si) savaitė-

Tėveliai su vaikučiais puikiai leido laiką skaitydami, vartydami grožines bei pažintines knygeles. Domėjosi knygelių įvairove, jų tausojimu ir saugojimu. Atsiųstose nuotraukose matėsi gražios ir gausios vaikiškų knygų bibliotekėlės. O, ten kur gausu knygų, netrūksta išminties ir kūrybiškumo. Vaikai piešė delniukus, ant kurių, mamos užrašė šeimos narių vardus. Dėliojo šypsenėles iš pieštukų, piešė jas lauke su kreidelėmis. Žaidė muzikinį žaidimą ir dainavo dainelę apie vorą. Žiūrėjo muzikinių dainelių „Pirštų šeimynėlė” įrašus. Dėkoju tėveliams, puoselėjantiems vaikuose meilę knygai, muzikai, gamtai!

Aštuntą nuotolinio ugdymosi savaitę dalis vaikų liko ugdytis namuose-

Šią savaitę vaikučiai stebėjo ir džiaugėsi žydinčiais pavasario gėlynais ir sodais. Mėgavosi geromis emocijomis, kurias suteikia žydinčios vyšnios, obelys, kriaušės, tulpės ir kiti žydintys augalai. Pagal Lipšniakojės pamokymus, vaikai mokėsi užmegzti akių kontaktą ir nusišypsoti. Nuotraukose matome nuostabias vaikų šypsenas ir teigiamas emocijas. Labai džiaugiuosi matydama vaikų šypsenas!!! Pasiilgau! ♥️ Su vaikais nuotoliniu būdu dirbo mokytoja Birutė Budrevičienė

Devintą nuotolinio ugdymosi savaitę dalis vaikų vis dar liko ugdytis namuose-
Šią savaitę vaikučiai su tėveliais buvo smalsūs kaip ,,Kimochi ,, katė ir daugiausią dėmesio kreipė į juos  supančias spalvas. Štai braškės žaliais lapeliais ir raudonom uogom, kurios labai skanios. Štai violetiniais žiedeliais pražydusios gėlės. Pasodinti agurkai žaliais lapeliais. Kai kam ir vaivorykštę pavyko pamatyti su tiek daug gražių spalvų. Vaikai klausėsi dainelės apie vaivorykštės spalvas. Iš  spalvotų gėlių žiedų puošė mergaitės plaukus. Nuotraukose atsispindi  vaikų  smalsumas, susidomėjimas. Jie  vardino spalvų pavadinimus,  aiškinosi kaip atrodo veido išraiška, kai būname smalsūs.  Jūs nuostabūs! Pasiilgau! ♥️