2 A (mišraus amžiaus nuo 4–5 metų)

2 A grupėje ugdomi mišraus amžiaus vaikai nuo 4-5 metų

Mokytojos:

Algita Rūdienė – mokytoja metodininkė;
Danguolė Vasiliauskienė – vyresnioji mokytoja;
Irina Žigotienė – mokytojos padėjėja;

Vadovaujantis Lietuvos higienos normos HN 75:2016 „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“ .

Grupės naujienos nuo 2021-01-01

Mieli tėveliai, ačiū už Jūsų pagalbą, įsitraukimą,  palaikymą  organizuojant ugdymą nuotoliniu būdu. Ačiū už  prasmingai praleistą laiką namuose, karantino laikotarpiu. Kiekvieno vaiko pasiekta  pažanga mūsų ir Jūsų rankose. Būkite sveiki ir saugokite save. Dalinamės įspūdžiais apie pirmos savaitės ugdymą nuotoliniu būdu.

Pirmą savaitę  grupės vaikai ir tėveliai labai aktyviai įsijungė į nuotolinį ugdymą. Grįžtamasis ryšys džiugino ir akis, ir ausis. Keletą akimirkų dalinamės su visais iš įvairių veiklų. Tai buvo ir namuose lobio paieška, ir šešėlio piešimas, ir medžio  darymas, ir vardo kūrimas, ir eksperimentas “mikrobai” – muilo nauda, ir smulkiosios motorikos lavinimas “Spalvoto vandens perpylimas” ir daug daug kitokios veiklos. Ačiū visiems.

Antra karantino savaitė -2A grupės vaikai šią savaitę pažino aplinką skaičiuojant, matuojant, tyrinėjant. Susipažinę su sveiko maisto piramide, ieškojo tokių produktų ir savo namuose, skaičiavo, dėliojo. Rašė skaitmenis kitaip. Statė įvairaus dydžio namus, bokštus, pilis. Ieškojo medžio šakelių, kad galėtų palyginti ilgius nuo ilgiausio iki trumpiausio. Pasidarę žiūronus ieškojo pavasario, bandė būti gamtos sekliais. Eksperimentavo su spalvomis, linksmai žaidė ir žinoma nepamiršo jog artėja nuostabi pavasario šventė – Šv. Velykos. Vaikai pasipuošė zuikio kaukes ir linksmai lauks Velykų zuikučio. Ačiū tėveliams už nuostabias įamžintas akimirkas.

Trečia nuotolinio ugdymo(si)  savaitė-

šią savaitę vaikai bandė pažinti aplinką, per gamtą, augmeniją. Kalbėjo, stebėjo ir tyrinėjo atbundančią gamtą. Žiūrėdami filmukus prisiminė metų laikus ir mėnesių pavadinimus, bei susipažino su augalo augimo stadijomis. O jau tada vaikai kūrybiškai papuošę savo vazonėlius, bandė patys su tėveliais pasodinti svogūnus, ridikėlius, salotas, net šilauoges ir kt. augalus. Žinoma, aptarė su tėveliais, kokių sąlygų reikia augalui, kad jis galėtų augti. Taip pat įtvirtino skaičiavimo įgūdžius, spalvų pavadinimus, iš gamtinės medžiagos dėliojo įvairius “paveikslus”, piešė piešinius bei eksperimentavo. Ačiū šeimoms už kūrybiškumą ir bendradarbiavimą.

Ketvirta nuotolinio ugdymo(si)savaitė-

Šią savaitę 2A grupės vaikai domėjosi emocijomis, bandė jas įvardinti ir pasakyti kaip jaučiasi patys. Taip pat piešė draugus, kūrė pasakojimus, dėliojo savo vardą. Įtvirtino kirpimo įgūdžius, spalvų pavadinimus, geometrines figūras. Vaikai su tėvelių pagalba padarė daug puikių veiklų.

Penkta nuotolinio ugdymo(si)savaitė-

Šią savaitę 2A grupės vaikai labiau domėjosi savo šeimos narių emocijomis, pasakojo apie savo dienotvarkę, susitarimus. Žaidė žaidimus su vandeniu, kūrė plaukus savo mamoms. Lavino kalbinius įgūdžius, pasakojo mamyčių darbelius, susipažino su profesijomis, dainavo daineles, rašė ar dėliojo žodelį MAMA. Artėjant nuostabiai paskutinio pavasario mėnesio šventei, vaikai kūrė darbelius mamytėms, močiutėms. Nuostabių akimirkų vaizdai. SVEIKINAME VISAS MAMYTES. Ačiū, kad esate…

Šešta nuotolinio ugdymo(si)savaitė-

Šią savaitę vaikai kalbėjo kas yra šeima, piešė jos narius, kūrė iš gamtinės medžiagos ar klijavo iš spalvoto popieriaus. Bandė apibūdinti šeimos narių emocijas, jų ieškoti įvairiuose žurnaluose ar net pasigaminus priemones pažaisti. Vaikai padėjo tėveliams padaryti įvairius darbus, buvo mažieji pagalbininkai. Savaitę vaikai leido linksmai su šeima žaisdami, keliaudami, kurdami įvairius darbelius. Taip pat sudalyvavome respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų nuotraukų parodoje    „Mano šeima“. Ačiū tėveliams už bendrystę ir bendradarbiavimą.

Septintą nuotolinio ugdymo(si) savaitė-

Šią savaitę 2A grupės vaikai ir jų mokytojos Birutė, Danguolė atostogavo.