2 C (nuo 5 metų)

2 C grupėje ugdomi vaikai nuo 5 metų

Mokytojos:

Birutė Vilkienė – vyresnioji mokytoja;
Giedrė Žubikienė – vyresnioji mokytoja;
 Jelena Osipova – mokytojos padėjėja;

Vadovaujantis Lietuvos higienos normos HN 75:2016 „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų vykdymo bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“ 5.4. punktu grupė, kurioje ugdomi vaikai nuo 3 metų iki pradinio ugdymo pradžios formuojama ne daugiau kaip iš 20 vaikų.

Grupės naujienos nuo 2021-01-01

Nuotolinis ugdymas 2020-03-30 ...

Mieli tėveliai, ačiū už Jūsų pagalbą, įsitraukimą,  palaikymą  organizuojant ugdymą nuotoliniu būdu. Ačiū už  prasmingai praleistą laiką namuose, karantino laikotarpiu. Kiekvieno vaiko pasiekta  pažanga mūsų ir Jūsų rankose. Būkite sveiki ir saugokite save. Dalinamės įspūdžiais apie pirmos savaitės ugdymą nuotoliniu būdu.

Pirmą savaitę kalbėjome apie pozityvumą, šypsenos galią, kada jaučiamės laimingi, mokinomės su tėvais nusakyti emocijas, prisiminėme ,,Kimochi” programos personažus, patarimus, naudojamus signalus. Skaičiavome, plėtojome žodyną, skatinome fizinį aktyvumą linksmais žaidimais lauke ir namie. Ačiū tėveliams, įsitraukimas  50%, pusė grupės aktyviai dalyvavo, dalinosi facebook svetainėje. Kitą savaitę laukiame visų aktyvumo. Būkite sveiki ir saugokite save.

Antra savaitė– kalbame apie pozityvias emocijas, draugystę, kas yra draugas, malonius žodžius – ačiū, prašau, atsiprašau, bundančios gamtos grožį ir šv.Velykas. Linksmai nusiteikę su vaikais ir jų tėveliais abipusiu sutarimu aptariame užduotis, diskutuojame kaip sekasi mokytis ir bendrauti šeimos rate. Tėveliai antrą savaitę įsijungė aktyviau į grupės veiklas. Noriai dalinasi nuotraukomis, video įrašais, džiugiomis emocijomis išreiškia savo darbeliais. Ačiū, kad esate.

Trečia nuotolinio ugdymo(si) savaitė-

Šią savaitę kalbame kaip tinkamai naudoti nusiraminimo metodus šeimos rate. Bandėme atrasti atsipalaidavimo alternatyvų ir gamtoje, kad suvaldytume nemalonius jausmus (EMOCIJA – PYKTIS). Pvz: gilus kvėpavimas, kamuoliuko maigymas, knygos vartymas, sienos pastūmimas, apsikabinimas su broliu ar sese ir pan. Tėveliai su vaikais stengėsi pasirinkti malonius žodžius, ir juos tarti ramiu balso tonu nepaisant nemalonių situacijų. Tėveliai įsijungė gana aktyviai. Noriai dalinasi nuotraukomis, video įrašais, džiugiomis emocijomis išreiškia savo darbeliais. Ačiū, kad esate.

Ketvirta nuotolinio ugdymo(si) savaitė-

Šią savaitę kalbame kaip neprarasti kantrybės, kaip padėti sau piktomis, liūdnomis akimirkomis ir svarbiausia kaip paskleisti džiaugsmingą nuotaiką draugams. Į pagalba atskuba Kimochis Katė su įvairiais patarimais vaikams ir tėvams. Užduotys vaikus skatino išbėgti gamtą ir džiaugtis jos duotais turtais, vaizdiniais. Įsitraukę tėveliai nuoširdžiai su vaikais dalinosi nuotraukomis, video įrašais, džiugiomis emocijomis, sėkmėmis, pasiektais rezultatais. Ačiū, KAD ESATE. VISADA LAUKIAME JŪSŲ nuostabių užfiksuotų akimirkų.

Penkta nuotolinio ugdymo(si) savaitė-

Šią savaitę toliau kalbame kaip neprarasti kantrybės, kaip nebūti valdingu su Kimochis Kate. Prisimename malonius jausmus, ačiū, atsiprašau, prašau, mama, meilė -žodžių akcentavimas. Vaikai su tėvais diskutuoja kaip atrodo kaprizingas, smalsus, ką tai reiškia. Dėkojame, diskutuojame apie pagalbą mamai, jaučiamą pagarbą. Ir aišku džiugiai pasitinkame saulę gryname ore, atliekant  įvairias kūrybines veiklas, atrandant ramybės sąlyti su gamta. Įsitraukę tėveliai nuoširdžiai su vaikais dalinosi džiugiomis emocijomis, rezultatais. Ačiū, tikimės buvimas gamtoje , žaidimai,pozityvių emocijų raiška suteikia daug daugiau kūrybinės laisvės Jums ir vaikams.

Šešta nuotolinio ugdymo(si)savaitė-

Šią savaitę kalbėjome apie skaičius, formas, spalvas. Skaičiavome gamtoje atlikdami tyrinėjimus ir atradimus (akmenukai-vabaliukai, surask ir pažymėk, gamtos medžioklė). Susidomėję, kūrybiškai atlikome užduotis su namuose esamomis priemonėmis: pupelėmis, žaislais, lego konstruktoriais, kojinėmis. Džiaugiamės tėveliais, kurie noriai dalijasi atliktais darbais nuotoliniu būdu ir įvardija savo vaikų pasiekimus ir jų norą atlikti užduotis. AČIŪ JUMS, KAD ESATE.

Baigėsi septinta nuotolinio ugdymo(si) savaitė-

Ką naujo sužinojome..?  Kalbėjome apie šeimos  tarpusavio ryšius, meilę savo aplinkiniams, gamtai. Vaikai kartu su tėvelių pagalba aiškinosi  kokios emocijos ir kokie žodžiai išreiškia meilę,  pagalbą,draugystę , šeimą. Piešė save ir savo šeimos narius, atliko lauko užduotis ( medžio veidas) ir eksperimentus su piene, džiaugėsi foto nuotraukomis, kuriose  užfiksuotos akimirkos iš kūdikystės, dalinosi nuotraukomis grupėje. Malonu, kad tėveliai dar aktyviai įsijungia į veiklas ir dalijasi pasiekimais. AČIŪ UŽ BENDARADRBIAVIMĄ.

Aštuntą nuotlinio ugdymo(si) savaitę didesnė dalis vaikų sugrįžo į grupes, likusieji tęsė karantiną namuose-

Savaitė buvo įdomi savo turiniu, nes vaikai domisi mažaisiais gyventojai: vabaliukais, bitutėm, skruzdėlėm, drugeliais. Jie klausėsi dainelių ir pasakų apie vabaliukus. Aktyviai dalyvavo atliekant kūrybines užduotis: darė bitutes, drugelius, boružėles. Sužinojo daug naujos informacijos apie vabaliukų naudą gyvąjai gamtai. Tėveliai dalijosi foto nuotraukomis ir komentarais grupėje. Nuotoliniu būdu vaikus mokė mokytoja Birutė Vilkienė. Ačiū tėveliams už bendradarbiavimą.