Komisijos ir darbo grupės

 

Mažeikių lopšelyje-darželyje “Buratinas” veikia demokratiniais principais išrinktos ir direktoriaus įsakymu patvirtintos komisijos ir darbo grupės.

Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų (išskyrus psichologus) atestacijos komisija
Pirmininkė – Genė Tamušauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Nariai:

  • Nijolė Zakalskienė, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Indra Danielienė, logopedė;
  • Liudmila Ligeikienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja
  • Jūratė Dačkauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Sekretorė – Inesa Jonauskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja (sekretorius nėra komisijos narys);

Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų (išskyrus psichologus) atestacijos komisijos tvarka

Vaiko gerovės komisija (VGK)
Pirmininkė – Genė Tamušauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nariai:

  • Indra Danielienė, logopedė;
  • Laima Norvaišienė, direktorė;
  • Kristina Urbonienė, specialioji pedagogė, logopedė;
  • Liudmila Ligeikienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Irena Veselienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Monika Liaučiūtė, psichologė;

Sekretorė – Roma Gydrienė, maitinimo administratorė (sekretorius nėra komisijos narys)

VGK darbo organizavimo tvarkos aprašas

Vaiko gerovės komisijos veiklos planas 2020-2021 m.m.

Gamtosauginių mokyklų programos (GMP) įgyvendinimo darbo grupė
Pirmininkė –  Jūratė Dačkauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja

Nariai:

  • Brigita Bagočienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Birutė Vilkienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Irena Veselienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Vilija Šimukauskienė, mokytojo padėjėja;
  • Stasė Jasutienė, mokytoja padėjėja;
  • Daina Barauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Roma Gydrienė, maitinimo administratorė;
  • Virginija Jankuvienė, skalbėja.;
  • Jūratė Gintalienė -mokytoja;
  • Julija Paulauskienė, tėvų atstovė;
  • Indrė Kvietkauskienė, tėvų atstovė;
  • Armanda Labutytė, 2F grupės ugdytinė;
  • Rusnė Antanavičiūtė, 3A grupės ugdytinė;
  • Neiras Dargužis, 2E grupės ugdytinis;
  • Elina Laurinavičiūtė, 3B grupės ugdytinė;
  • Mėta Juciūtė, 2F grupės ugdytinė;
  • Emilis Savickis, 3A grupės ugdytinė;
  • Diandra Viršilaitė, 3B grupės ugdytinė;
  • Milda Tumėnaitė, 3B grupės ugdytinė;

Gamtosauginių veiksmų planas 2020-2021 m.m.

Kūrybinė darbo grupė
Pirmininkė – Elona Juškevičienė, meninio ugdymo pedagogė;

Nariai:

  • Jūratė Dačkauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Milda Sidabrienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Giedrė Žubikienė,ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Indrė Kvietkauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Liudmila Milerienė, mokytojo padėjėja;
  • Adelė Budrienė, virėja.

Kūrybinės grupės veiklos planas 2020-2021 m.m.

Olimpinio ugdymo darbo grupė
Pirmininkė – Roma Gydrienė, kūno kultūros mokytoja;

Nariai:

  • Inesa Jonauskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Sandra Grigaliūnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Giedrė Žubikienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Silvija Griciūtė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Ina Ieva Barkuvienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Birutė Ališauskaitė, mokytojo padėjėja;
  • Jelena Osipova, mokytojo padėjėja;
  • Irina Žigotienė, mokytojo padėjėja ugdymui;

Olimpinio ugdymo programa ,,Vaikų darželis – olimpinio kelio pradžia” 2020-2021m

Olimpinio ugdymo darbo grupės veiklos planas 2020 -2021 m.m.

Emocinio intelekto ugdymo organizavimo metodinė darbo grupė
Pirmininkė – Monika Liaučiūtė, psichologė

Nariai:

  • Ina Ieva Barkuvienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Vilija Pocevičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Sandra Gigaliūnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Jovita Vaitkaitienė, mokytojo padėjėja;
  • Jadvyga Brasienė, mokytojo padėjėja;
  • Algita Rūdienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Laima Norvaišienė, direktorė.

EQ ugdymo organizavimo metodinės grupės veiklos planas 2020-2021 m.m.

Emocinio intelekto ugdymo organizavimo metodinės grupės darbo organizavimo tvarkos aprašas 

Sveikatos stiprinimo darbo grupė
Pirmininkė – Roma Gydrienė, maitinimo organizatorė

Nariai:

  • Inga Toliūnienė, mokytojos padėjėja ugdymui;
  • Irena Veselienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Vilija Pocevičienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Indra Danielienė, spec. pedagogė, logopedė;
  • Sandra Grigaliūnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Lina Činčiukienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Rima Pavlova, mokytojos padėjėja;
  • Guoda Balvočiūtė, 2B grupės ugdytinė;
  • Ema Memgaudaitė 2E grupės ugdytinė;
  • Jolanta Erlickytė, tėvų atstovas;
  • Martyna Malinauskienė, tėvų atstovas;
  • Juozas Memgaudas, tėvų atstovas;
  • Rugilė Regelskytė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė;
  • Nerijus Gudaitis, Mažeikių futbolo klubo ,,Atmosfera”- tech. direktorius;
  • Genė Tamušauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;

Sveikatos stiprinimo darbo grupės veiklos planas 2020-2021 m.m.

Viešųjų pirkimų komisija
Pirmininkė, viešųjų pirkimų Organizatorė – Margarita Kulvinskienė, direktoriaus pavaduotoja ūkiui

Nariai:

  • Genė Tamušauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
  • Ona Čerkasienė, sandėlininkė;
  • Roma Gydrienė, maitinimo organizatorė;
  • Daina Barauskienė, sekretorė.
Vidaus audito koordinavimo darbo grupė
Pirmininkė, Liudmila Ligeikienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;

Nariai:

  • Danguolė Vasiliauskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Brigita Bagočienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Inesa Jonauskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Jolita Miltenienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Etikos komisija

Pirmininkė, Birutė Vilkienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Nariai:

  • Liuda Petrošienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Nijolė savickienė, mokytojos padėjėja;
  • Margarita Kulvinskienė, direktoriaus pavaduotoja ūkiu;
  • Daina Barauskienė, sekretorė;
Darbo taryba

Pirmininkė, Indra Danielienė, logopedė;

Nariai:

  • Jolita Miltenienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Sandra Grigaliūnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Roma Gydrienė, kūno kultūros mokytoja;
  • Jadvyga Brasienė, mokytojos padėjėja;

 

 

Vaikų taryba

Koodrinatorė, Jūratė Gintalienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;

Nariai:

  • Ema Memgaudaitė, 2E grupės ugdytinė;
  • Benediktas Kleinauskas, 2E grupės ugdytinis;
  • Barbora Stirblytė, 2F grupės ugdytinė;
  • Mila Rokaitė, 2F grupės ugdytinė;
  • Jonas Šliogeris, 3A grupės ugdytinis;
  • Milana Butkutė, 3A grupės ugdytinė;
  • Milda Tumėnaitė, 3B grupės ugdytinė;
  • Aironas Būta, 3B grupės ugdytinis;

Vaikų tarybos veiklos planas 2020-2021 m.m.