Žiemos olimpinės žaidynės ,,Buratine“

 

Mažeikių lopšelio – darželio ,,Buratinas“ bendruomenė kasmet aktyviai dalyvauja RIUKKPA ir Kauno lopšelio-darželio „Spragtukas“ inicijuotame projekte ,,IKIMOKYKLINUKŲ ŽIEMOS OLIMPIADA 2021“.

Renginiui ,,Žiemos olimpinės žaidynės 2021“ šiemet vaikai ruošėsi kitaip, nei kiekvienais metais. Savo grupėse vaikai susipažino su žiemos sporto šakomis, žiūrinėjo nuotraukas ir filmukus apie žiemos sportą, piešė sportinį inventorių, gamino priemones žaidynėms. Vaikams, kurie nelankė darželio dėl karantino, buvo pasiūlyta tą patį atlikti namuose su tėveliais. Šeimos buvo pakviestos dalyvauti projekto konkurse ,,Kitaip, nei visada“, fiksuojant žiemos sporto šakų veiklas nuotraukose.

 Renginys ,,Žiemos olimpinės žaidynės 2021“ vyko darželio teritorijoje, išlaikant saugius  atstumus tarp grupių. Grupių mokytojos su padėjėjomis ir ugdytiniais įsirengė savo aikštelėse žiemos sporto šakų – slidinėjimo, biatlono, rogučių sporto, ledo ritulio, akmenslydžio – trasas. Nepavyko organizuoti dailiojo čiuožimo ir tramplynų. Kitiems metams turėsim pamąstyti, kaip tai padaryti. Visiems dalyviams labai patiko olimpinis šūkis ,,Svarbu dalyvauti, o ne nugalėti“. Vaikai džiaugėsi savo ir kitų įvykdytomis užduotimis.