Aš labai myliu Lietuvą

– Šiandien  pas mus svečiuojasi Dalia Grybauskaitė, – pareiškė 8 grupės ugdytinė Aina, – kai vaikus aplankiau veikloje. Pokalbio metu išsiaiškinome, kad prezidentės portretas kabo stende šalia vaikų ir ,,svečiuodamasi” stebi, kaip vaikai kartu su auklėtoja Daiva kuria plakatą ,,Aš labai myliu LIETUVĄ”. – Ši širdelė mano, o ši mano,- o mano tai raudona,- viens per kitą pasakojo vaikai.

– Čia Lietuva, – pasakojo vaikai. – Mes visi gyvename Lietuvoje, čia mūsų vardai  ir visi gyvename Mažeikiuose, o mūsų gatvių pavadinimai skiriasi, – taip savo stendą pristatė 11 priešmokyklinės grupės ugdytiniai. – O kokie gatvių pavadinimai?, – paklausė auklėtoja Liuda. Vaikai viens per kitą ėmė vardinti savo gatvių pavadinimus.

10 priešmokyklinės grupės ugdytiniai spalvino užrašus ,,AŠ MYLIU LIETUVĄ” ir kiekvienas Lietuvai dovanojo po spalvotą širdelę. – Ir aš myliu Lietuvą, ir aš myliu Lietuvą, – kalbėjo vaikai. O kai paklausiau  ,,ką dar myli auklėtoja” vienbalsiu atsakė, – mus vaikus, – ir spindinčiomis  akimis sužiuro į auklėtoją Irutę.