Futboliuko Kalėdos – 2020 „Buratine“

                        Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF) inicijavo ir organizavo Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniams projektą „Futboliukas“, kuris vykdomas 2020 m. spalio 1 d. – 2021 m. gegužės 31 dienos.
            Projekte dalyvauja 82 (5-7m.) „Buratino”  ugdytiniai ir 4 mokytojos. ,,Futboliuko”  tikslas –  populiarinti futbolo žaidimą lauke ir uždarose ikimokyklinio ugdymo įstaigos patalpose, sudominti vaikus sportu ir sveika gyvensena, sudaryti palankias sąlygas ne tik ugdyti savo fizinius gebėjimus žaidžiant, bet ir skatinti smalsumą pažinti futbolą per kūrybinę pusę, pateikti futbolą kaip patrauklią ir veiksmingą ugdymo priemonę vaikams perteikiant žinias ir formuojant įgūdžius.
            Kasmet gruodžio mėnesį organizuojame vaikams šventę  „Futboliuko Kalėdos“, kur smagūs žaidimai, linksmos estafetės skatina judėti visus, kur Kalėdų Senelis kartu su vaikais – nykštukais žaidžia futboliuką…
           Šiemet „Futboliuko Kalėdos“ vyko kitaip: vaikai – nykštukai turėjo galimybę žaisti futboliuką, judrius žaidimus, dalyvauti linksmose estafetėse futbolo aikštėje, darželio sporto salėje, tik su grupės draugais. 
           Tikime Kalėdų stebuklais ir linkime visiems sveikatos, nugalėti virusus ir kitais metais sulaukti Kalėdų senelio ne nuotoliniu  būdu:)
kūno kultūros mokytojos ekspertės, Romos GYDRIENĖS informacija