Gerumui ribų nėra

Jau ketvirti metai prisidedame prie gražios TV3 ir SEB banko iniciatyvos ir vakar, lapkričio 6 d., šventėme Pyragų dieną. Jos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.

Kvietėme visą bendruomenę: vaikus, tėvelius ir darbuotojus kepti pyragus ir pasivaišinus – aukoti. Surinktos lėšos 156,85 Eur. paaukotos „išsipildymo akcijai“.

Kaip ir kitais kartais, į  mūsų kvietimą atsiliepė ugdytinių šeimos ir darbuotojai. Jau ryte mažieji sugūžėjo į darželį nešini pyragais, keksiukais ir sausainukais. O tai šventė!  Valgėme pyragus be didelio sąžinės griaužimo ir su kilnia misija, juolab, kad buvo susitarimas, jog kepsime pyragus tik iš sveikatai palankių maisto produktų.

Ypač gražiai prie akcijos prisidėjo 10 grupės vaikai ir jų auklėtojos. Jie sausainukus darželyje kepė patys, o vakare vaišino tėvelius, kurie skanavo ir aukojo.

Šia gražia diena startavo sveikos mitybos savaitė. Ji skirta Europos sveikos mitybos dienai paminėti. Visą šią savaitę, įvairiomis ugdymo priemonėmis, mokysime vaikus įsiminti  ir vadovautis pagrindiniais sveikos mitybos principais.

Vyr. slaugytojos Rimos Gydrienės inf.