Jaunimo savanorystė džiugina

 

 

2021 m. vasario 12 d. Mažeikių lopšelis-darželis „Buratinas“ pasirašė dar tris partnerystės sutartis su Merkelio Račkausko gimnazijos moksleiviais. Į Jaunimo savanoriškos tarnybos veiklą įsijungė Kristupas Svirskas, Kamilė Dačkauskytė ir Agilė Lukšaitė. Savanoriškos veiklos vykdymas vyks 6 (šešis) mėnesius. Kiekvieno mėnesio JST veiklos trukmė ne mažesnė nei 40 val. Veiklos metu savanoriai dalyvaus susitikimuose su mentoriumi ir kuratoriumi, įsivertins savo kompetencijas Badgecraf

platformoje, pildys veiklos grafikus, lavins organizacinius, komandinio darbo, kūrybiškumo gebėjimus, plėtos kontaktų tinklą.

Mažeikių lopšelis-darželis „Buratinas“ pasirengęs sudaryti palankias sąlygas jaunimui vykdyti savanorišką veiklą.

Vykdydami su koratoriumi suderintas veiklas, tikimės, kad savanoriai įgyvendins savo asmeninius tikslus: dalintis kūrybiškumo resursais, tobulinti bendravimo įgūdžius, mokytis planuoti laiką. Šiuo metu vyksta nuotolinė savanorystė, savanoriai generuoja idėjas apie sveiką gyvenseną, toleranciją ir patyčias zoom platformoje, įvaldydami interaktyvių kubų iMO-LEARN taikymo galimybes ugdymo procese, ruošia užduotis priešmokyklinukams bei teikia pagalbą mokytojams.