Kaip vyks vaikų priėmimas nuo gegužės 18 dienos

 Mieli Tėveliai, 
prašome atidžiai susipažinti su darbo organizavimo karantino metu Mažeikių lopšelyje-darželyje “Buratinas” tvarkos aprašu,  patvirtintu 2020 m. gegužės 14 dienos darželio “Buratinas” direktorės įsakymu Nr. V1-17.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad:

  • Norint pradėti lankyti darželį nuo gegužės 18 dienos pažymų iš darbovietės dėl nuotolinio darbo nebereikia.
  • Siekiant maksimaliai užtikrinti vaikų ir darbuotojų sveikatą, darželio laikas koreguojamas: vaikai priimami nuo 7:30 val. iki 18:00 val.
  • Patekimas į darželio patalpas ne darželio darbuotojams  apribojamas. Atvedę vaikus ar atėję juos pasiimti, ant įėjimo durų nurodytu telefonu išsikviesite grupės darbuotoją, kuris pasitiks ar palydės Jūsų vaiką. 
  • Pirmą dieną atvedus vaiką į darželį, Jūsų bus prašoma pasirašyti sutikimo deklaraciją, jog esate susipažinę su Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 11 d. sprendimu Nr. V-1116 ir prisiimate asmeninę atsakomybę už 1.1. ir 1.2. punktų laikymąsi.
  • Nepamirškite, kad į darželį vaikai grįžta po ilgos pertraukos, todėl ne vienam gali tekti iš naujo išgyventi adaptacijos laikotarpį. Susipažinkite su darželio psichologės Monikos LIAUČIŪTĖS parengtomis rekomendacijomis, kurios palengvins adaptacijos etapą: rekomendacijos grįžtantiems į darželį

Laukiame Jūsų sugrįžtant.

 

Su pagarba,
Darželio Administracija

Kilus klausimų skambinkite Mažeikių lopšelio-darželio “Buratinas” bendruoju telefonu (8 443) 72695
arba rašykite el.paštu info@buratinas.lt