Oranžinė diena

Įgyvendindami tarptautinį projektą ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė“ ,,Buratino“ bendruomenė paminėjo Oranžinę dieną. Penktadienis nusispalvino Oranžine spalva – vaikai ir suaugusieji į darželį  skubėjo pasipuošę šios spalvos rūbais, papuošalais. Iš ryto Moliūgė   ( Mokytoja Jūratė Dačkauskienė) ir jos draugas Tigras ( priešmokyklinio ugdymo mokytoja Irena Veselienė) aplankė bendruomenės narius su dovanėlėmis – kvietimais į Oranžinę šventę.

Moliūgė pakvietė vaikus pasigrožėti 11 gr. ugdytinių piešinių  paroda ,,Oranžinė diena“ bei 1gr., 2gr., 3 gr. ugdytinių, jų tėvelių kūrybiniais darbais „Mano oranžinis draugas“ – linksmaisiais oranžiniais balionėliais.

Tą dien darželyje skambėjo ne tik Moliūgės, bet ir 9 gr. berniukų sekamos pasakos. Džiugesio netrūko ir tada, kai 8 gr. vaikučiai deklamavo Oranžinį eilėraštį. Ryškiu šokiu visus nustebino darželio viduriniųjų grupių vaikučiai. Mažieji darželio bendruomenės nariai taip pat pasirodė puikiai! Tądien  4 gr. ir 5 gr. vaikučiai buvo tikri modeliukai, demonstruojantys tėvelių kurtą Oranžinę drabužių kolekciją. Aplodismentų tikrai netrūko. Šventės metu nestigo  ir aktyvių užduotėlių – Tigriukas vaikučių prašė į krepšelį sunešti morkytes, nuridenti moliūgus, o suaugusiuosius taip pat ragino išbandyti savo miklumą. Visi dalyvavę užduotėlėse buvo apdovanoti Oranžinėmis šypsenomis! Šventės pabaigoje, Tigriuko paraginti, visi draugiškai pasimankšinome dovanodami vieni kitiems visur besiskleidžiančią Oranžinę nuotaiką ir pačias  plačiausias šypsenas.

Džiugu, jog tą dieną visas „Buratino“ darželio kolektyvas sukūrė nuostabų Oranžinį pasaulį, pilną šviesos, gerų emocijų, vaikiško krykštavimo ir šypsenų. Pažvelkite, argi gali būti kas gražiau?..

GK pirmininkės Jūratės Dačkauskienės informacija