Pirmieji (JST)savanoriai ,,Buratine”

 

2020 metais Mažeikių lopšeliui-darželiui ,,Buratinas“ trims metams buvo suteiktas akredituotos savanorius priimančios organizacijos statusas. Pagal pasirašytą sutartį  su Jaunimo savanoriška tarnyba (JST), lopšelis-darželis ,,Buratinas“ vienu metu gali priimti 5 jaunus žmones savanorystei. JST – tai intensyvi 6 mėn. trukmės savanorystės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai 40 val./mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje organizacijoje, kartą per mėnesį susitinka su savanorišką veiklą organizuojančios organizacijos paskirtu mentoriumi, mokosi įveikti sunkumus, mokosi apmąstyti patirtį bei įvardyti išmokimus, suformuluoti tobulėjimo kryptis.
                      Didžiuojamės ir vertiname bendrystę su Mažeikių gimnazijomis. 2021-01 18 dieną pasirašytos sutartys su Gabijos gimnazijos moksleive Emilija Rozgaite ir Merkelio Račkausko gimnazijos moksleiviu Eimantu Končiumi. Šešis mėnesius savanoriai talkins įstaigos mokytojams įgyvendinant STEAM, kūrybiškumo bei gamtamokslines priemones, vykdant sveikos gyvensenos prevencinę veiklą. Jaunuoliai turės galimybę iš arčiau susipažinti su ikimokyklinio amžiaus mokytojo profesija, specialiųjų poreikių turinčių vaikų ugdymu, darželio veiklos organizavimu.
                      JST programa – tai galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.
                     Kviečiame jaunuolius, pasiruošusius savanorystei, jungtis prie JST programos.