Seminaras Mažeikių rajono ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams

LSU vykdomo tarptautinio projekto „Ikimokyklinio bei pradinio ugdymo turinio modernizavimas ir pedagogų kvalifikacijos  tobulinimas, įdiegiant fizinio pajėgumo testavimo metodiką“ mokymai pedagogams vyko Mažeikiuose.

 2016m. rugsėjo 8d. lopšelyje – darželyje „Buratinas“ vyko seminaras ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio ugdymo pedagogams „Ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus Lietuvos vaikų fizinio pajėgumo matavimo metodika“, kurį vedė Lietuvos Sporto Universiteto karjeros ir kompetencijų plėtotės centro dėstytoja Kristina Visagurskienė.

Seminaro teorinėje dalyje pedagogai prisiminė ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikų fizinių ypatybių vystymosi dėsningumus, susipažino su jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikų motorinių gebėjimų vertinimo aspektais ir vaikų fizinio pajėgumo matavimo metodika.

Praktinėje dalyje rajono pedagogai turėjo galimybę patys atlikti testų užduotis ir pajusti asmeninę jėgą, ištvermę, greitumą, koordinacinius gebėjimus, vikrumą ir kt.

Seminaro dalyviams buvo įteikta LSU išleista metodinė medžiaga „Ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikų fizinio pajėgumo vertinimo metodika“ ir metodinė priemonė pedagogams „Ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikų fizinių ypatybių testavimas ir ugdymas“

Romos Gydrienės, kūno kultūros auklėtojos ekspertės inf.