UEFA ,,Playmakers“ projektas įsibėgėjo ,,Buratine“

 

Gruodžio 10 d. – Tarptautinė futbolo diena. Sveikiname visus vaikus ir tėvelius su švente ir kviečiame žaisti futbolą.

„Disney“ įkvėpta UEFA programa „Playmakers“ Mažeikių lopšelyje – darželyje ,,Buratinas“ suteikia mergaitėms galimybę dalyvauti smagiose ir įdomiose veiklose, padedančiose pasijusti komandos dalimi, nugalėti baimes, įveikti kliūtis, džiaugtis žaidimu draugų būryje.

Gruodžio 10 dieną mergaitės pogrupiais rinkosi į sporto salę, su mokytojomis Roma, Lina ir Danguole prisiminė ,,Ledo šalies 2“ veikėjus, jų istorijas, kaip nugalėti baimę, žaidė žaidimus su futbolo kamuoliais, atliko numatytas užduotis.
,,Playmakers“  dalyves aplankė projekto koordinatorė, futbolo trenerė Tatjana Veržvickaja iš Šiaulių, Mažeikių FK ,,Atmosfera“ techninis direktorius  Nerijus Gudaitis, treneris  Evaldas Razulis.  Šventė prasidėjo sveikinimu su Tarptautine futbolo diena. Svečiai džiaugėsi mergaičių žaidimu, drąsa, betarpišku bendravimu.
Už aktyvumą, smagų žaidimą su futbolo kamuoliais, numatytų užduočių atlikimą  Nerijus apdovanojo mergaites medaliais ir linkėjo smagių žaidimų futbolo aikštelėje, Tatjana pavaišino  saldainiais (futbolo kamuoliukais).
Projekto vykdytojos Romos Gydrienės informacija