Viktorina „Augu saugus“

Spalio 12 d. l/d „Buratinas“ 11 grupės priešmokyklinukai išsiruošė į l/d „Gintarėlis“ pasivaržyti su Gudručių grupe ir išsiaiškinti ką vaikai žino apie saugų eismą. L/d „Gintarėlis“ „buratieniečius“ pasitiko Tigriukas (auklėtoja Erika Matutinė), kuris nuvedė vaikus į salę. Abiejų darželių priešmokyklinukai išsirinko komandas ir Tigriukas paskelbė viktorinos pradžią. Pradžioje vaikai nedrąsiai atsakinėjo į pateiktus klausimus, po to išdrąsėjo.

Tigriukas įsitikino, kad abiejų komandų priešmokyklinukai puikiai žino kaip elgtis gatvėje vienoje ar kitoje situacijoje, ką reikia žinoti, kad būtume saugūs. Viktorinos pabaigoje vyko smagi diskoteka. Abiejų darželių vaikai susidraugavo, net nenorėjo skirtis.

Buratiniečius lauke dar vieną staigmeną. Dailės mokytoja pakvietė juos apsilankyti dailės studijoje. Ten vaikai puošė piešiniais „emocijų“ saulutę. Dalinosi savo jausmais  ir patyrimais piešimo metu.

Daug džiugų emocijų patyrė piešdami ant šviesos stalu, žaisdami su kinestetiniu smėliu. Atsisveikindami su Gudručiais pakvietėme juos apsilankyti l/d „Buratinas“ ir dalyvauti pramogoje „Piešimo magija”.Eidami keliu į savo darželį vaikai džiaugėsi  viešnage ir jau laukė naujų susitikimų

Auklėtojos ekspertės Liudmilos Ligeikienės inf.