Smagu kurti stebuklus kartu!

Kaip ir kasmet, kad vaikai geriau pajustų ir suprastų advento prasmę, pasakojame apie keturias laukimo savaites, bendraujame, kuriame darbelius, atvirukus, dovanėles, eglutės žaisliukus, mokomės liaudies žaidimų, advento giesmių, mokomės draugauti, atleisti, paguosti, padėti kitiems.

Kiekvienais metais kyla įvairiausių minčių, sumanymų ir idėjų, kaip ugdytiniams padėti pajusti didžiosios metų šventės laukimo džiaugsmą. Šiemet kilo idėja 5 ir 6 grupių tėveliams pasiūlyti sugalvoti ir padaryti slaptą, malonią staigmeną kiekvienam grupės vaikučiui.

Nuo advento pradžios iki Šventų Kalėdų tėveliai pasiskirstė dienomis ir kiekvienas iš vakaro atnešė užduotėles, dovanėles visiems grupės vaikams ( pieštukus, knygeles, vaisius, kūrybinius rinkinius, įvairiausias užduotėles, rankų darbo medinius medalius, angelus, eglutės žaisliukus ir t.t.). Vaikai kartu su auklėtojomis kiekvieną dieną, ryto rato metu skaitė nykštuko laiškus ir traukė dovanelės iš stebuklingos kojinės. Vaikams buvo įdomu ir smalsu sužinoti, ką laiškelyje parašė nykštukas ir kokių dovanėlių jis atnešė. Kiekviena staigmena vaikai labai džiaugėsi ir nekantriai laukė sekančio ryto. Nuosekliai vykdė laiške pateiktas užduotėles, stengėsi būti draugiški ir noriai tvarkėsi žaisliukus ne tik darželyje, bet ir namuose.

Dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą, kūrybiškumą, aktyvumą. Tik kartu mes galime advento laukimo laikotarpį paversti stebuklingu.

 Grupių auklėtojos Jūratė Dačkauskienė ir Stanislava Radvilavičienė